O nas

Prowadzimy firmę remontową z bratem od 1997 roku.

Już jako dzieci budowaliśmy i tworzyliśmy, choć były to tylko budowle z piasku i klocków. To skłoniło nas do specjalizowania się w tej dziedzinie.

W roku 1989 podjąłem naukę w Technikum budowlanym. Po jej ukończeniu, w roku 1994 rozpocząłem pracę w tym kierunku na stanowisku kierownika na budowie przy dużej firmie Budokor. Lecz nie był to szczyt moich marzeń i w roku 1997 wraz z bratem bliźniakiem otworzyliśmy firmę budowlaną.

Nasi klienci to w większości klienci z polecenia.

Z większych prac, w których mieliśmy przyjemność brać skromny udział to Agrikola, zaplecze techniczne Lotu, zespół szkolenia kadr w Konstancinie Jeziornej, czy sieć Leroy Merlin.

Od 2003 roku stale współpracujemy z siecią sklepów Leroy Merlin.

W roku 2006 sieć handlowa Leroy Merlin obchodziła 10-lecie istnienia w naszym kraju. Z tej okazji Leroy Merlin we współpracy z programem telewizyjnym „Dekoratornia” zrealizował specjalny projekt pod nazwą „metamorfoza”. W 10 miejscach Polski wykonano 10 specjalnych aranżacji wnętrz. Z dumą informujemy, że wszystkie te przebudowy wnętrz wykonała nasza firma. Realizacja tego projektu była przypieczętowaniem owocnej współpracy z siecią Leroy Merlin, która trwa do dnia dzisiejszego.

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło, że potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu, dlatego wszyscy nasi klienci, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, są zadowoleni.

Podczas prac stosujemy sprawdzone materiały oraz służymy fachowym doradztwem. Nasze motto brzmi „Nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia

Tak więc wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów realizujemy projekty by ich uśmiech był dla nas wielką satysfakcją za wykonaną pracę.

Jeśli chcecie Państwo uniknąć stresu związanego z zatrudnieniem nieodpowiedniej firmy budowlanej, zapraszamy do współpracy. Chętnie weźmiemy na siebie ciężar wszystkich obowiązków związanych z wykończeniem Państwa domu, mieszkania lub biura.